______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Duben 2014

Yoohoo :D

6. dubna 2014 v 12:52 | Suzi-chan |  Deníček
Tak něják mě napadlo po půl roce napsat na blog, mám spoustu myšlenek, lidi na tumblr - NA KTERÉM JSEM VELMI AKČNÍ :D to nějak moc nezajímá, takže tak.
Omlouvám se za ubohou gramatiku a překlepy, píšu hodně rychle a moc to po sobě nečtu.
Shrnuto - jsem na střední umělecké škole, která pohltila můj život na tolik, že mám tak trochu žádný social life a nacházím se v situaci, kdy si uvědomuji, jak mě to všechno ovlivnilo a jak jsem se změnila.
( Úplně mám flashbacky jak jsme nechápala, jak Cris nemá čas kvůli škole a že je blbost aby tam byl tak dlouho a jak Sisi nedokáže mluvit o ničem jiném... emmm.... now I understand. )
Prošla jsem si fyzickým, psychickým a nespavostním breakdown(em) a teď, když jsem našla takový cca balanc, kdy vím, že to dám a kdy ne, tak je mi celkem fajn. Nic hrozného se neděje, nic šíleně úžasného taky ne, snažím se najít nějakou cestičku ke štěstí. Vím že už to nebude jako předtím.
Sice jsem v poslední době hodně naštvaná na lidi, jelikož jak bylo někým řečeno
People get mad when you treat them how they treat you.
Sooooo tru. if they're bi*ches. if they're nice, why not. :D
Takže mi pomalu dochází trpělivost a budí se ve mě veliká zlost k těm, co mě berou jako samozřejost. Ten pocit, že si mě neváží, že ví, že pro ně udělám první poslední, hohoho, noup.
lets play "how rude can i be until u realize i dont like u"
Tak se tak pomaličku uzavírám ke svým zájmům, poslouchám kpop, poslouchám i normální hudbu (Marina and the diamonds, Lorde, Arctic Monkeys ), snažím se mít se fajn s tím, co je.
Mám celkem dost dlouhé vlasy na můj vkus, asi je obarvím na tu fialovou ( photoshopla jsem si je :D )
A tak.
Dneska jsem si pustila tu písničku od Toheart - Delicious a je to taaak fajn, měla jsem takový maličký flashback do doby cca 2012, kdy jsem se měla fajn. Moc fajn, cítila jsme se šťastná. Člověk si nikdy neuvědomí, jak je všechno v pohodě, až s odstupem času ty " problémy " začnou nabírat jiného rázu.
Možná to tu trochu více obnovím, nemám moc komu sdělovat ty " deep " myšlenky a jak už bylo řečeno, na tumblr to nemá smysl a tady se to hezky aspoň uloží. :3
Jestli si to někdo přečte - AHOJ !:D Jak se máte ?♥
Suzi


______________________________________________________________
Angelic Pretty