______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Červenec 2013

Melting away

28. července 2013 v 13:18 | Suzi-chan |  Deníček
Zdravím.
Tohle možná bude můj poslední post, jelikož se tu škvířím a roztápím.
Už nikdy si nebudu stěžovat na zimu.

"bože já chci teplo, je mi taková zima"

nikdy.

Každopádně předtím než jsem se tu začala škvařit, byla jsem asi 2-3 dny zpátky venku s Domi :3
Tak jsme byly v kavárničce, pak vyrazily do Karolíny kde mě " donutila " si koupit svetr a ponožky a já jsem vděčná, že jsi mě k tomu dokopala ♥ :D
Jednoduché vysvětlení : a) Je to totally awesome :D b) Mám outfity na Hallyu! Hazzaaa!
All D awesomeness under the cut!:D
A moje " nail art " taky !:D

Random daily pictures.

22. července 2013 v 10:22 | Suzi-chan |  Deníček
Tohle je fotka kdy jsem zkoušela makeup look z klipu Bad Girls od Lee Hyori. Celkem se to povedlo, byla jsem hrdá na tolik, že jsem s tím vyšla z domu :D
Pro ty co mi pořád tvrdí že jsem hrozně roztomilá. Seriously ?:D
Tohle jsem mám pocit fotila předtím, než jsem šla ven s kamarádem. Jediné co nemám ráda na těchto brýlích je to, že mi dělají tak 3x větší nos než je :D Taky vám to tak dělá ?
Tohle jsem zkoušela uděla blue smokey eyes. Vždycky jsem dopadla jako bych měla monokly :DD pak jsem přišla na to že je lepší místo černé použít tm. hnědou, když máte hnědé oči :D
Some " nail art " :3
A pak pro ty co neví, mám červené vlasy !:D
Tohle jsem postuju, protože mi přijde blbé spammovat na facebooku, kde to nikoho nezajímá. :D tady možná taky ne, ale tohle je můj blog * dup * :D
Jak se máte ?^^
Suzi♥

Loner.

9. července 2013 v 15:54 | Suzi-chan |  Deníček
Víte proč to tu tak nenávidím?
Když jsem bydlela v Ostravě, bylo to velké město. Mohla jsem si jít ven sama, někam si sednout, nebo se procházet a nikdo si mě nevšímal. Je to velké město, spousta lidí, je hezké pozorovat jejich život bez toho, aniž bych se cítila osaměle( protože logicky, ťapkám po venku sama se sluchátkama )
Tak to bylo předtím - chodit ven sama nebylo něco, čemu bych se vyhýbala, něco, za co bych se styděla, dělala jsem to ráda, štěstí osatních mě naplňuje také. Je to taková vlastnost - přehnaně soucítím s lidmi kolem.
Dokud jsem se nepřestěhovala zpátky jsem.
Když jdete ven sami, jde to vidět, že jste sami. Výraz obličeje napovídá kolemjdoucím, že na nikoho nečekáte, nikam nemíříte, prostě ťapkáte kolem, rozhlížíte se po ostatních. Tohle je tady prostě nemožné bez toho, aniž by se vám dostalo minimálně 3x pohledu typu ,, Ona je chudák, že nemá jít s kým ven " nebo více " Musí být divná, že s ní nikdo nechce ven ". Po takových pohledech mi začíná být smutno. Předtím mě nikdo neřešil, lidi okolo netížilo, jestli jsem sama nebo na někoho čekám, ale tady vás má pořád potřebu někdo řešit. Tady vás lidé vidí.
Z mé oblíbené aktivity poslouchání písniček a ťapkání po okolí se stalo něco, čemu jsem se začala vyhýbat a stydím se za to. Jít ven sama. Protože pro lidi tady je to jen důkaz toho, že jsi prostě ubožák bez kamarádů a života.
Mrzí mě to. Ráda bych šla ven, mám dokonce i " kamarády ", ale nejsou to lidi, se kterými bych si měla tak nějak moc toho říci. Nechci jim nic říkat, můj život je nezajímá stejně jako mě nezajímá ten jejich a jít ven s někým takovým - jen abych nebyla sama - je jednoduše na nic, nenaplňující a blbé.
Tak hrozně moc bych si přála mít více přátel nebo lépe se přestěhovat zpátky tam, kde jsem " být sama " neviděla jako problém. Možná si řeknete, že jsem padlá na hlavu, že to je jenom ve mě, že je to tu ostatním uplně u prdele.
Zkuste si tu bydlet.
Jít ven bez toho, aniž by jste potkali minimálně 3 lidi, se kterými se opravdu bavit nechcete, či jednoduše necítíte potřebu se s nimi jakkoli spojovat, je nemožné.
Celkově jsem dneska tak nějak " naštvaná na svět ". Kdyby bylo pár věcí jinak, tak by nebylo tolik deprimovaných jedinců, co doma brečí nad žiletkou, nad svou velikostí. Pitomá společnost, pitomí lidé, jak jsme se dostali k tomu, že kostřičky vládnou světu, lidé lžou a tou nejošklivější lží je věta " Ale ty jsi hezká " i když ví, že nesplňují " ideály ". Co nás naučil pokrok? Nenávidět se. Lhát si. Hnát se pořád za něčím " lepším ".
Tím radši useknu své "hrozně inteligentní kecy ". Doufám, že se máte lépe, než já :D
Suzi♥

______________________________________________________________
Angelic Pretty