______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Březen 2013

2.3.2013

2. března 2013 v 22:44 | Suzi-chan |  Deníček
Zdravím♥
Dneska se konala b-day party od Domi :3
Moc jsem si to užila, naše komunita je jednoduše kouzelná. Každý má svou osobnost, ale dohromady tvoříme perfektní celek ♥ Po delší době jsme se viděla s Marsi a to bylo taky awesome *-* jsem tak ráda že jsem všechny viděla. Dnešek jsem přežila bez rozbití kolena, yaay !:D Taky jsem si dodala trochu odvahy k přijmačkám, ale už se vidím ve škole jak bulím nad tou matikou :D ( češtinu mívám dostatečný počet bodů na přijetí, ale ta matika, achichouvej :'D)
Tak trochu jsem začala uvažovat že až prodám tu lolitu - ano chystám CC - tak že bych si pořídila hezké classic nebo i sweet jednoduché šaty bez potisku abych měla aspoň semtam na loli chvilku něco hezkého v čem nebudu vypadat jako selka :D bylo by to moc nice :3 Jaro se blíží, takže asi peníze utratím za cardigany a šaty a silonky. Yay. :D
Doufám že se máe taky dobře :33
Suzi♥/수지♥

1.3.2013

1. března 2013 v 22:09 | Suzi-chan |  Deníček
Zdravím!:3
Long time no post :D
Ono vlastně není moc o čem psát abych pravdu řekla.
Ve škole se chystám na příjmačky, které doufám že dám. Už máme přihlášky, tak bojím bojím. Odřela jsem si koleno, tak čekám až se zahojí abych mohla pořádně cvičit. Přišel mi balíček k narozeninám od korejce.
Byly v něm troje brýle, plyšáček, tuna sladkostí a sure cute přáníčko.
Což ano připomíná, Suzi je 15!:D Woohoo ... vlastně to tak velké woohoo není protože co by. Nic moc se nezměnilo.
Zítra se chystám na oslavu Domi tak se těším :3 Jinak se budu na její přání pokoušet o změnu vzhledu blogu který je prý strašně depresivní :D Doufám že jsem nikdo nepoleze v polovině rekonstrukce. Anyway. Jinak se mám celkem dobře, nic mne nějak šíleně netrápí, hlavně teda ta škola ._.
A jak se máte vy ?:)
Suzi♥/수지♥

______________________________________________________________
Angelic Pretty