______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Prosinec 2012

You're bad for me, you're like caffeine

23. prosince 2012 v 13:33 | Suzi-chan |  Deníček
Vánoce se blíží, ale abych byla upřímná tak na mě nic neleze. Nebo aspoň ne tak jak by mělo. Letos budou vánoce bez babičky, stromečku a dárečků. Jednoduché vysvětlení - babička říká že nás nechce obtěžovat, mamce se nechtělo dávat peníze za stromek a jako " dárek " jsem si vybrala peníze na kurzy korejštiny. Super - na nic. Já měla vždycky největší radost z toho stromečku jak jsem na sebe čuměla do baněk a ksychtila se - letos to bude na obří placaté větvi tvaru stromku. Jak bych si ráda zanadávala za dvoumetrový strom než tohle. Achjo, je mi to tak líto. Aspoň jsem byla s kamarádkami. Právě jsem si rozbila svou nokiu ..... jenom displej, pořád funguje ale prosstě.. hahah.... ;___;
Asi přijde apokalypsa že se rozbila nokie. Něco je špatně :'D
A odepsal mi ten vietnamec co mě učil sebeobranu, páni. Něco se děje :'D
Každopádně tady není sníh, je tu všude bordel, musím pouklízet, zajít se psem, nazdobit větev..... spíše mi ty vánoce přijdou jako za trest ... Každopádně doufám že vy je máte hezké a budete super happy a další... :)
Ještě by mě tak zajímalo jak to cítí ostatní, jestli má někdo vánoce jako já, vlastně v podstatě žádné. V poslední době se cítím tak divně, jak bych se chtěla z těch svátků radovat ale prostě.... nic.
Ten Ahn mi neměl odepisovat, moje hlava zase pracuje na principu - co když si s tebou začne psát? Ale houby, proč by si se mnou psal.
Krásné Vánoce ťutiny♥
Suzi♥

BubzBeauty

2. prosince 2012 v 10:26 | Suzi-chan |  Obrázky+Písničky
Tohle jsou mé zatím dvě nejoblíbenější videa od Bubz
Jednoduché, reálné ale hezké~______________________________________________________________
Angelic Pretty