______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Listopad 2012

Mé ublížené JÁ

27. listopadu 2012 v 13:22 | Suzi-chan |  Obrázky+Písničky
Posbírala jsem mé fotky se super ublíženými výrazy... já se tomu směju ještě teď :DDD

Praha♥

25. listopadu 2012 v 1:14 | Suzi-chan |  Deníček
Takže jsem právě přijela z Prahy. Článek si nechtě načíst kvůli fotek.
( perex )

My dream came true.

23. listopadu 2012 v 10:36 | Suzi-chan |  Deníček
Víte, dneska jsem se koukala na film Paradise Kiss - ano jelikož jsem byla líná a zítra vstávám ve tři ráno, nešla jsem do školy.
Je to o holce co se stane modelkou a celkeově je to spojené s oblečením. Je tam scéna kdy přijede k té škole. Všude jsou super styloví lidé. Vypadají šťastně, jsou šťastní, dělají si to co chtějí, k čemu jsou předurčeni.

Když jsem já začala nosit lolitu, věděla jsem že to jednou skončí, ale nevěděla jsme jaký budu mít pocit. Bude to bolest? Bude to radost? Celkově s výstřední módou, nejen s lolitou. Byla jsem zvědavá, ale nepřivolávala jsem konec, nechala jsem tomu volný průběh.
Když jsem nosila to oblečení, cítila jsem se šťastná, jako by jen látka mohla zaplnit mé srdce. Chodila jsem ven s kamarády, se kterými mě spojovalo jen tohle, ale i přesto neskutečně silné pouto co nás udržovalo dohromady. Zjistila jsem, že to nejsou kamarádi jen přes oblečení. Jsou to lidé co si jdou za svými sny, co máme nějaké cíle, o kterých jsme si jisti že se nám jednou podaří. Společností odsuzování, mezi sebou milováni. Je to kouzelné jak pár nitek dokáže držet tohle vše pospolu. Je to nádherný pocit jít v tom krásném oblečení. Připadáte si výjmečně, krásně, máte pocit, že váš život dává smysl. Pocit z toho že nosíte svůj sen. Dá vám to neskutečnou odvahu, sebevědomí. Myslím že kdybych nenosila lolitu a spol. tak bych nikdy nebyla tak sebevědomá ( i když mé sebevědomí je celkem v určitých případech nízké) a šťastná z toho, že jsem. Teď, když jsem tu módu opustila, někdy sedím u svých doplňků, objímám šaty a brečím nad krásnou minulostí. Vím že bych se mohla vrátit ale i přes všechna pro nechci. Můj sen se stal skutečností. Děkuji všem co mě v něm podporovali♥
Tenhle článek je věnován celé naší Ostravské komunitě, lidem, co mi pomohli splnit můj sen. Také bych chtěla motivovat ty co ještě váhají nad tím jestli s tím začít. Udělejte to, žijte si svůj sen, protože je to váš život

Dnešní den v Gifech a angličtině :D

13. listopadu 2012 v 16:01 | Suzi-chan |  Deníček
SO, I'll put it down bellow..


I love you

11. listopadu 2012 v 10:11 | Suzi-chan |  Deníček
I love you and I don't wanna fight anymore. I miss you♥

You're blind

10. listopadu 2012 v 19:07 | Suzi-chan |  Deníček
Nejsi ani blbá, ani špatná. Jsi slepá.

Nazdárek lidi - kteří máte nervy sem chodit :D
Jak se máte ? Já se mám tk něják. Je to divné. Mám slušnou podezíravost první třídy, každou hovadinu si beru děsně proti mě a navíc je spousta lidí hnusných i tak Dneska když jsem se vzbudila, myslela jsme že mě asi klepne. Nemohla jsme se pohnout - jako fakt. Mám natažený snad každý sval na těle :'D Cítím se jak větvička od nějakého super chorého stromu. Slabá. Vypadám otřesně :D Opravdu by jste si mě nepřáli vidět :D Jsme tu s neumytými vlasy, s afinkou na bok v obrovské košili a bombarďáčcích. Woo so sexy.
Zjistila jsem že vážím 70 kilo. Páni. Nikdy jsme si nemyslela že bych došla tak daleko. Fuj, je mi z toho na blití.
Achjo. Já teď když něo řeknu a myslím to dobře tak to obrátí ve zlé .___. možná se mi to jenom zdá
Anyway
Plánuji si výlet do prahy na den a noc a ráno domů. V sobotu a v neděli ráno jet domů, no sleep, chci se sejít s kamarádkou. Uvažovala jsem jestli si mám koupit BB cream, ale více si potřebuji vyčistit hlavu, takže volím výlet. Nejlepší je že pojedu sama, och ano. Nikdo mi nebude říkat co mám dělat, kde mám být, v kolik mám být tam a tam. JUST FREEDOM , yaaayyy.
Co vy? Přepadla vás podzimní depka? Jak se máte?♥
Suzi♥

______________________________________________________________
Angelic Pretty