______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Seoul 2.díl

12. července 2012 v 17:48 | Suzi-chan |  Povídky
Tak je to spíše první část dílu i když to má přes 2000 slov. Snad se to bude líbit :33

2. díl - Tomuhle nevěřím!

Ráno se obě dívky probudily brzy ráno. Jako první se ale vzbudila Suzi, která je zvyklá vstávat takhle brzy. Seděla na kraji postele a koukala z obrovského okna s výhledem na Seoul, který kole 6ti ráno pomalu ožíval ale mlha dodávala ospalý a klidný dojem. ,, Seoul neun fhurin… shiga neun hurri.. neon kurin kuril" komolila Suzi slova písničky. Za hotel dívky zaplatily hodně, chtěly si to pořádně užít a taky již úspěšně shodily 2 kila díky tomu, že omezily jídlo. Haney se posadila vedle ní. Chvíli mlčky seděly vedle sebe. Pak Haney promluvila "Spalo se ti dobře?" "Jo, ani jednou jsem se neprobudila, to je zázrak" usmála se Suzi ale obě pořád hleděly na ulice, po kterých s každou sekundou přibývalo více aut. "Co ty ?" "Jo, jako by mne praštili po hlavě" také se usmála Haney a trochu se protáhla. Suzi si v tom vzpomněla na včerejší ztrátu vědomí. Podívala se na Haney. "Dneska je náš velký den, to o čem jsme vždy snily" Haney k ní otočila hlavu. Suzi dále pokračovala " nikdy jsem si nemyslela, že by se to mohlo stát, k tomu rozcestí postavíme pomník" zasmála se "Vím, taky to pro mne byl šok ale hlavně že jsi v pořádku" " No vlastně.." řekla Suzi nejistě a odhrnula si ofinu z čela kde jí modrala malá 'hrča'. "Bože Suzi!" takřka zakřičela Haney a zírala na její čelo. "Bolí tě to? Nechceš s tím k doktorovi ?" "Blázníš? Je to jen boulička, aspoň mě ten zážitek neopustí za jednu noc, ne ?" a začaly se obě smát. "Ale opravdu" zvážněla Haney " kdyby tě to bolelo, řekneš mi to ano?" " Ano, slečno !" odpověděla poslušně. Pak se znovu otočily k oknu a pohlédly na první paprsky slunce nad Seoulem. Na ulicích už svištěl 4násobek aut co před 5ti minutami. "To je síla, tolik lidí" žasla Suzi " Jo přesně, tolik v těch našich vesnicí nebude ani za miliardu let" " Co si dáme na snídani?"
***
RyeoWook seděl v kuchyni sám. Všichni členové ještě spali i na něj to bylo až nezvyklé být takhle brzy vzhůru - bývá jeden z posledních, co vstávají nebo bývají násilně vytahováni z postele. V rukou svíral hrnek s černou kávou půl na půl s mlékem. Ostatní nechápali, jak to může pít, ale bylo mu to vlastně jedno. Koukal na béžový nápoj kde později viděl svůj odraz. Nechápal, co na něm vlastně vidí. Je jen obyčejný kluk. Není sice ošklivý, ale i ten make-up udělá hodně.
Z jeho rozjímání nad svým vzhledem ho vyrušilo cvaknutí dveří z chodby vedoucí do části vily s pokoji členů. Když se otočil, viděl, jak za sebou LeeTeuk zavírá dveře a otáčí se. "Co ty tady tak brzo?" zeptal se udiveně leader a zamířil k lince. Wookie hledící do hrníčku odpověděl: "Nějak jsem se probudil a nejde mi usnout, takže jsem nejspíše …vyspaný" to slovo ho udivovalo, nemyslel si, že by to někdy za svou kariéru řekl. Vždy vstal, ale že by se cítil tak odpočatý se říci nedalo, až na dnešní ráno. Překvapivě jej nic nebolelo, i psychicky byl celkem probuzený. " Páni, to jsem nečekal, že dostanu odpověď, kterou jsem neslyšel už 4 roky." Zasmál se Teuk a vytáhl s linky hrníček s červenými puntíky. Pak si nalil do hrnku kávu ale v ¾ se zastavil a dolil zbytek mlékem. Pak přidal ještě 2 lžičky cukru a usedl šikmo naproti Wookiemu k dlouhému stolu. " Myslel jsem, že tohle nepiješ" podivil se Wook když zahlédl obsah hrnku naproti sobě. Teuk statečně pozvedl hrnek k ústům a napil se tekutiny. " Není to tak špatné, docela i dobré" zkonstatoval, když hrníček položil před sebe a usmál se na obsah šálku.
"Hele, co si myslíš o včerejšku? Je to zvláštní že zrovna holky z takové dálky trefí až k nám. Chvíli jsem si myslel, že nás vysledovaly nebo že je někdo poslal, ale ono nic." RyeoWook chvíli mlčel, jako by se rozmýšlel co odpovědět i když věděl, co asi řekne. " Je to zvláštní. Nebyly vůbec jako korejské uvřeštěné fanynky . Byly moc zdvořilé. A ta brunetka Suzi byla celkem roztomilá" pousmál se a sevřel šálek o trochu více. "Mě se zase líbila ta červenovlasá, Haney. Vypadala, že by s ní mohla být zábava." Podotkl LeeTeuk a znovu se napil tekutiny z hrníčku. " Myslíš, že přijdou ?" zeptal se Wook i když asi věděl odpověď "Která fanynka by si nechala ujít tohle pozvání? Myslím, že přijdou na 100%" odpověděl rázně Teuk a postavil se. " Jdu si zaběhat, ty zatím vzbuď kluky jo? Máme ještě autogramiádu." Řekl a odešel.
Hrnek nechal samozřejmě na stole. Wookie se zvedl a donesl vše do myčky. Pak se dal do kuchtění snídaně - zvolil jednoduchou. Vaječinu s celozrnným chlebem a zeleninu. Spoustu zeleniny. 4 litry džusu nalil do dvou džbánů. Když bylo vše připravené, vydal se budit ostatní. Vše krásně vonělo, snad by je to mělo vylákat z pohodlí postele na ne až tak pohodlnou židli.
***
" Tady máš, najez se" podstrčila Suzi toasty s marmeládou a oloupaným jablkem, mandarinkou a banánem. "Páni, děkuji" divila se Haney nad bohatou snídaní a když viděla džus tak jí spadla čelist. " Víš jak dával včera Teuk taxikáři peníze? Tak nám vydal. Myslím že nevadí, když sníme více ovoce, protože si ho můžeme za ty peníze koupit další." Ukázala na 20 000 Wonů na stolku. Haney zaskočilo. Když dokašlala tak popadla dech na otázku " Kolik mu proboha dal ?!" " 50 000 Wonů. Dost no…" řekla neklidně Suzi ale pak se rychle usmála " Ale jez prosím tě, dokud to nějak, nezvadne nebo něco, prostě to sněz jo ?" "Dobře. Máš taky?" "Ne víš, já padnu hlady" řekla ironicky Suzi a na to se zasmála. Zaply televizi a koukaly na zprávy, kterým moc nerozuměly, protože reportéři mluvili příliš rychle ale i tak bylo hezké se na to jen dívat.
" Co budeme dělat dopoledne?" zeptala se Haney "Pujdeme nakoupit nějaké jídlo" " Dobře. To je vtipné. Tady mi přijde nakupování jídla jako zábava." Zasmála se Haney " Jo máš pravdu, akorát se bojím, abych to všechno dobře spočítala, přečetla, brr" otřásla se Suzi " Když tak se zeptáme nějakého hezkého Korejce!" Zasmála se Haney. " Jo už vidím jenom 'Oppa!'" s tím že když říkala Oppa nasadila kňouravý hlásek a hřeben strčila pod nos imaginárnímu Korejci.
Když se obě dosmály a dojedly, rozčesaly si vlasy, na ksychtík napatlaly jenom trochu BB creamu a vyrazily do supermarketu ve vedlejší ulici. Suzi na sobě měla obrovský svetr, ve kterém solidně plavala a punčocháče. Vlasy si stáhla do drdolu a po stranách obličeje jí spadaly dva pramínky. Zatím prázdný batůžek jí visel na zádech. Haney měla vlasy rozpuštěné, na sobě tílko do půlky stehen, taktéž zapínací svetřík. Barevné legíny vysloveně zářily vedle tmavých barev Suzi a mlhy v Seoulských ulicích, takže se za nohami otáčelo pár jedinců.
Pak došly do supermarketu, kde vzaly vozík a začaly louskat názvy potravin. Suzi vždy připravená měla v batůžku slovník od Haney. Naštěstí, že ovoce a maso vypadalo stejně jako v ČR. S balenými věcmi už bylo trochu ouvej ale i tak dokázaly nakoupit to, co potřebovaly pro přežití asi na další týden. Když došly k pokladně, vše naskládaly na pás a poté se dostaly k pokladní. "안녕하새요" řekly naráz dívky a pokladní na ně zírala. Pak začala pípat jednotlivé zboží. Na konec řekla velmi srozumitelně - nejspíše schválně - částku k zaplacení. Dívky vše naházely do igelitek a zaplatily. Každá nesla 2 igelitky. " To bude více než na týden" poznamenala Haney "Jop, ale to nevadí. Aspoň že máme na pokoji kuchyňku s ledničkou, nic se nezkazí tak rychle" řekla Suzi a zaregistrovala pohledy kolemjdoucích na jejich mateřskou řeč. Pak si zpívaly Genie až došly na recepci.
Tam se ohlásily a zamířily k výtahu, do kterého nastoupily s ženou a malou holčičkou. Obě dívky se culily na dítko a pak Suzi začala "Kan Dzan Kong Dzang kong dzang dzang gun?" a Haney doplnila "Cang kongdzangdzanginka" a obě pak "cong kongdzanginka?" Dítko nemotorně zatleskalo nad jazykolamem, co se dívky naučily. Maminka se opatrně zeptala " Jste tu na dovolené?" "Ano, přijely jsme z Česka." " Máte velmi dobrou korejštinu." Pochválila dívky paní a usmála se. "감사함니다!" odpověděly naráz dívky a lehce se uklonily. Pak výtah zastavil a paní vystoupila. "Tak se tu hlavně neztraťte" dodala, když se dveře zavíraly. " Pozdě" řekla Suzi a zasmála se " Ty jsi pakoš" řekla Haney a smála se taky. Pak výtah dojel do jejich patra.
Dívky zadaly kód a dveře se otevřely. Pak si Suzi všimla, že tu obě zapomněly mobil. Když položily tašky s nákupem na židle, Haney se vrhla ke svému miláčkovi. Měla jednu smsku. Otevřela jí a málem to s ní švihlo. Byla od Teuka. "Stalo se něco?" zeptala se Suzi když si všimla jejího výrazu " Ahoj Haney-sshi. Doufám, že jste na dnešek nezapomněly a smsku s vstupem nesmazaly. Já a ostatní členové se těší na Vaší přítomnost. LeeTeuk." Dočetla Haney a začala se hihňat. Suzi popadla svůj mobil a taky měl zprávy. Dvě. Také od Teuka, až na to že na ni se těšili jenom Všichni členové. Když to přečetla Haney, tak se z toho mohly zbláznit. " Líbíš se mu ty trubkoo" skandovala Suzi. Pak se ale trochu zklidnila a podívala se na druhou smsku. " Ahoj Suzi. Doufám, že se na dnešek těšíš, Já ano. Rádi Tebe a Haney uvidíme. RyeoWook" dočetla Suzi smsku a podívala se na Haney. Ta napodobila její pózu a taktéž napodobeným hlasem zaskandovala: " Líbíš se mu ty trubkooo" a začala se smát. Potom se obejmuly a rozhodly se odepsat. " Ahoj Teuku. Taky se moc těším, až se s Vámi znovu setkám. Haney" A odeslala. Suzi také odříkala svou odpověď " Ahoj Wookie. Moc se na dnešek těším. Také Vás moc rády uvidíme. Suzi" a odeslala.
" Hele tohle je moc energie, musím to nějak vybít" řekla Suzi a společně s Haney vytáhly dvě tančící podušky z podpostele a zapojily je do televize. "Bože nikdy nebudu lepší" zakňourala Suzi když už po 3tí měla známku horší než Haney. Pak si ale něco uvědomila. Nastavila šipky na rychlejší a pustila další písničku. Najednou měly takřka stejné skóre "Juchů!" zaradovala se Suzi a pohlédla na hodiny. Bylo kolem půl jedné, cestou domů se taky pěkně couraly. " Začínám mít hlad" řekla Haney a chytla se za kručící břicho. " Vím, co udělám" řekla Suzi a vydala se k ledničce. Vzniklo z toho jídlo, co před pár lety jedly spolu. Kuřecí se sezamem a nudlemi. "Mňááám" řekly obě, když to ochutnaly. "Yes!" řekla Suzi a pustily se pořádně do jídla. Neměly by jít na akci s prázdným žaludkem. Koncert začínal v 15:30, teď bylo 13:30. Začaly se chystat.
Nebo lépe řečeno začal chaos. Ruce se třásly, takže Suzi 5x přemazávala linku, ani jedna nevěděla co na sebe. Nakonec skončily u obdoby ranního oblečení, ve kterém šly nakupovat až na to že Suzi zvolila svetr, co jí byl do půli stehen, co nebyl tak volný, takže šlo vidět, že nemá placatý hrudník. Rozpustila si vlasy a umístila do nich čelenku s mašlí. Haney si nechala své milované legíny, ale na vrch zvolila tričko s netopýřími rukávy. Barevnou mašličku jako byly její legíny, si připnula na levou stranu výstřihu. Pak se postavily před zrcadlo, kde zkonstatovaly, že jim to sluší.
Pak se vydaly na autobus, co je měl dovést na místo. V hotelu asi 3x a venku 2x zkontrolovaly, že mají mobil ( kvůli vstupu ) a pak nasedly do autobusu, kde po malém nedorozumění s řidičem usedly na dvojsedadlo. Cesty tu byly o dost rovnější než v České Republice, ale počtu prudkých zatáček se jejich země nemohla srovnat s 15ti minutovou jízdou, kdy na sobě pomalu dívky ležely, jak to vždy cuklo vlevo či vpravo. Když překvapivě celé vylezly z autobusu, před halou už stálo tolik lidí, že kdyby tipovaly tak by lhaly, jednoduše obrovská masa lidí.
Dívky se vydaly ke stánkům prodávající svítící tyčinky a různé balónky a podobně. Koupily si těch tyčinek asi 4 každá ( aby jim zbylo domů samozřejmě ) a pak ještě balónek. Když usoudily, že jsou připravené, tak se otočily k obrovské řadě u vstupu. Po půlhodině se dostaly na řadu. Paní se jim dokonce uklonila a řekla přesný popis jejich místa. Když dorazily, myslely, že asi umřou. Byly to přesně ty 2 místa naproti pódiu. Nervózně se posadily a vyčkávaly až se všichni namačkají do haly a koncert mohl začít. V momentu, kdy se zhaslo, udělala každá ELFka to, co je jejím posláním. Zapnuly svítící tyčinky a v tom se celý prostor proměnil v modré moře. " To je nádhera" řekla Suzi i Haney ale ani jedna z nich neslyšely tu druhou, jelikož bylo vše moc hlasité. Pak uslyšely první tóny písničky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 12. července 2012 v 18:40 | Reagovat

Kurňáááá píííš pííííš ♥♥♥ Já chcu pokráčko!! já to chcu vědět!! :DDD .... Líbíš se mu ty trubkoo :D povedené.. fakt!!! omooooo :DDDDDDD Wookie.. já myslela že to bude heechul.. ale dobře :DD máíííííííí ♥

2 Domi Domi | Web | 13. července 2012 v 17:28 | Reagovat

To se ti povedlo Suzi ^_^ pěkné...jinak strašně jsem se smála u věty "Naštěstí, že ovoce a maso vypadalo stejně jako v ČR" :DDDDDD

3 Marsi Marsi | Web | 21. července 2012 v 20:16 | Reagovat

Umíráááám... aww awww... :3 Skvělé :) *tleská a mává imaginární svítící tyčinkou*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

______________________________________________________________
Angelic Pretty