______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

SEOUL 1.díl

10. července 2012 v 9:07 | Suzi-chan |  Povídky
Tak tohleje povídka pro Haney. Snad se ti bude líbit a jestli jo tak si napiš o další díl.
To neznamená že ostatní to nebudou číst !:D Do toho !:D

1.díl - Rozcestí
Remake 1. Verze, která skončila bůh ví kde.


" No tak vstávej " řekla rázně Suzi, které už docházela trpělivost a byla připravena vytáhnout kamarádku z postele za nohu. " Ještě chvilku… nechápu, jak jsi nemohla spát" zakňourá Haney a proti své vůli si sedá na hotelové lůžko. Pak se usadila vedle Suzi která si nanášela tenkou linku, co dodávala 'asian pocit'. Haney ji napodobila a pak si šla vyčistit zuby. Ani jedna z dívek nemohla uvěřit tomu, že se dostaly tam, kde vždy toužily být. Do Seoulu. Pak se oblékly a vyrazily zmapovat okolí a přiléhající ulice. Potkali spoustu lidí, co na ně opovržlivě koukala, taky ty kteří si bez ostychu mezi sebou povídali, že to jsou Američanky. To byla ale menšina. Ostatních 70% je jednoduše ignorovalo, a když se dívky zeptaly kde je to nebo ono, tak jim ochotně pomohli. Tak holky zjistily, kde si seženou jídlo, koupily si žvýkačky a vyrazily po cestičce na kopec , který vypadal, že je z něj krásný výhled. Cestička měla ještě jednu odbočku, ale tu dívky perfektně ignorovaly a stoupaly nahoru. A měly pravdu. Výhled tu byl na velkou část Seoulu a bylo to jednoduše kouzelné. Hned se k sobě namáčkly a s výhledem za sebou zmáčkly spoušť foťáku v mobilu. Pak se rozhodly že se raději pro dnešek vydají pomalu domů ( který byl teď hotel, ve kterém bydlely ) . Tak došly na rozcestí. " Šly jsme vlevo, že ?" " Jop "
Odpověděly jsi navzájem a to, že šly špatně poznaly asi až po necelém kilometru cesty, která vypadala až dosud totožně s tou předešlou. Už si ani nepamatovaly kolikrát kde odbočily. Byly ztracené. Najednou uviděly řadu vilek za sebou, taková menší ulice by se dalo říct. Jedna byla o dost větší než ta druhá. Rozhodly se, že zazvoní a zeptají se na číslo taxíku ( ulici hotelu si šikovně poznamenaly ) . Ani moc nepanikařily. Suzi už vůbec ne. Oči se jí klížily a musela se plácat rukou po tváři aby neusla hned na místě. Měla jít spát, a ne zůstat vzhůru. Přijely do hotelu kolem 5té ráno. Teď bylo o 15 hodin více. Došly až k domovním dveřím a zazvonily. Zvuk zvonku byl podobný tomu v korejských školách. Suzi slyšela kroky, klapnutí dveří, rozmazaný hlas Haney, která mluvila o tom jak je ten barák veliký a najednou nic. Tma. Když Haney viděla kamarádku, která se pod nedostatkem spánku hroutí k zemi, zakřičela zrovna ve chvíli, kdy se dveře otevřely dokořán. ,, Panebože panebože Suzi, no tak prober se!" třásla s bezmocným tělem Haney. Pak si uvědomila, že ve dveřích už někdo čeká. " Nemáte prosím vodu nebo tak něco ? Dlouho nespala a teď to na ni přišlo, říkala jsem jí to. Potřebuje se probrat, musíme domů" říkala Haney nejistým hlasem a pak teprve vzhlédla. Blond muž s brýlemi na očích ( slunečními - neměla páru proč je na sobě má ) jí jednoduše odpověděl : "Vezmeme ji dovnitř pojď" a vzal spící Suzi do náruče.
Vevnitř byla vila snad ještě větší než zvenčí, říkala jsi Haney která následovala muže s kamarádkou v rukách. Došli až do obýváku - poznáno podle obrovitánské televize a sedačky na kterou Suzi položil a řekl krkolomnou angličtinou "I'll bring some watter" " Nemusíte mluvit anglicky, obě korejštinu ovládáme" " Dobře" řekl muž trochu zahanbeně ale i s trochou úlevy se otočil na patě, sundal brýle které do teď chránily jeho identitu a vydal se do nedaleké kuchyně. Haney pohladila Suzi po vlasech a jen co z ní sundala ruku, začala Suzi mžourat očima.,,Ty jsi živá !!" řekla česky a obejmula Suzi co se pokoušela posadit kolem ramen.
" Už je v pořádku ?" slyšela Haney za sebou hlas muže co jim pomohl a když se otočila, myslela že teď omdlí znovu. A obě. Člen jejich 2. Nejoblíbenější skupiny Lee Teuk stál se sklenicí vody a usmíval se. "Panebože" řekla Haney a totálně se s Suzi sekly. " Chceš mi říct, že mě tohle neslo až jsem." "Jo" takhle skončil jejich český rozhovor, kterému Teuk nechápavě přihlížel. " Omlouvám se za to že se tak neslušně ptám, ale" pokračovala Suzi už v plynulé korejštině " nejste náhodou pan Lee Teuk ?" Suzi se na konci věty zachvěl hlas. " Ano jsem". Teukovi to chvilku nedošlo, proč se asi mohly ptát. Odkud by znaly jeho jméno. " Počkat počkat" sekl se pro změnu on " chcete mi říct, že mi před dům zabloudily ELFky z nějaké cizí země?" " Z České Republiky pane" dodala Haney zdvořile. Teuk se na ně chvíli koukal jako by měly za pár sekund vytáhnout dýku, bombu nebo tak něco, ale když se po půl minutě zírání z jednoho na druhého nic nedělo, zavolal "Kluci, do obýváku, hned!". V tu chvíli všichni věděli, co to znamenalo. Suzi zrudly tváře a opatrně se postavila, aby mohla chytit stejně nervózní Haney za ruku. Uslyšely takřka sborové ,, Ano" a kroky směrující ke dveřím z jiné chodby. Když se otevřely, slyšely několikrát : ,, Omo omo" a pak se před nimi seřadilo všech 15 členů skupiny Supe Junior. Obě dívky se křečovitě uklonily do 90° a naráz odříkaly :,, Do-dobrý den. Omlouváme se za vyrušení." A pak se teprve odhodlaly pořádně projet řadu chlapců po obličejích. Všichni na sebe vyjeveně koukali dokud Teuk nespustil " Hádejte kdo jsou, odkud jsou" " No asi ELFky" řekl posměšně Kyuhyun. ,, Z Ameriky ?" zeptal se Kangin " To neuhádnete, i kdyby jste chtěli, jsou z Česka!" celou řadou zněl šum. Spousta z nich se tomu divila. "Takže" spustil Siwon " Na našem koberci v obýváku stojí dvě ELFky z nějaké země X kilometrů daleko. Nepřeskočilo ti trochu ?" dořekl větu na kterou musela Suzi zareagovat aby obhájila nejen sebe a Haney ale také Teuka. ,, Promiňte, my jsme nechtěly ale když my se ztratily, jsme tu na dovolené a zabloudily jsme a když jsme zazvonily tak jsem kvůli nedostatku spánku omdlela, omlouvám se, nechtěly jsme Vás nějak rozrušit nebo Vám způsobit potíže." Siwon na ni vyjeveně civěl a pak se otočil na LeeTeuka "Ony umí korejsky?" "Jo, hodně dobře jak jsi slyšel" řekl a mrkl na dvojici dívek která se křečovitě držely za ruce " A ony jsou lesby ?" zaznělo odněkud z hloučku a nebylo moc poznat kdo to byl i když holky tipovaly HanGenga. "Ne." Řekla stroze Haney. " Jenom jsme trochu… překvapené, jestli to je to správné slovo" přemýšlela nahlas " A pořád lepší tisknout ruce než tisknout placačku vodky k puse ne ?" Dodala Suzi. V tom všichni vybuchli smíchem.
Pak když se to trochu uklidnilo, tak se Haney zeptala : " My jsme vlastně původně chtěly jen číslo na taxíka tak když…" sekla se když zaregistrovala Suzinin pohled typu : ' Co to děláš ?' " V pořádku." Řekl Teuk a z pod stolku vyhrabal vizitku taxíku. Pak se usmál " Hele, budeme mít zítra koncert, tady v Seoulu, nechtěly by jste přijít ?" "Chtěly, ale když jsme si šly koupit lístek tak už byly vyprodané" odpověděla automaticky Suzi aniž by přemýšlela nad tím, co mluví. "Myslím si že se najdou 2 volná VIP místa" přidal se RyeoWook a usmál se na Suzi. " To jako opravdu ?" zeptala se s úžasem Haney. "Ano. Víte, kde se to koná, že ?" zeptal se Teuk holek. "Ano" opověděly. " Daly by jste mi prosím vaše telefonní čísla? Přijde Vám pak SMS kterou ukážete místo vstupenky, bez problémů Vás pustí. Suzi a pak Haney napsaly čísla na papírek co pak koloval mezi všemi a přišla jim ne 1 ale 15 SMSek. " Počítáme s Vaší solidaritou" řekl Sungmin " Nebojte, tyhle mobily se do ruky nikomu nedostanou, kromě nás dvou" ujistila je s úsměvem Haney "Já nám teda zavolám ten taxík jo?" řekla Haney česky " Jasně" odpověděla Suzi a otočila se k hloučku který na ně civěl. " Náš jazyk, čeština" poznamenala a usmála se. Pár členů jí úsměv opětovalo. DongHae s Eunem na ni zírali. Poprvé snad viděli holku s křivkami či co. Henry také koukal po jejích stehnech až jí připadalo že je nějaká kulička nebo co. Naštěstí se vrátila Haney s tím, že taxík tu bude za chvíli. Přišly spolu k Teukovi a při úkloně řekla Suzi " Děkuji moc za pomoc" "Kdo by ti nepomohl? To by musel být jen hlupák - nebo spíše slepec. Navíc máš Haney" " Já vím, mám ji ráda a moc mi pomáhá " odpověděla Suzi a podívala se na Haney která hned reagovala "Ale kuš Suzi !" pak se otočila k Leadrovi SUJU " Opravdu děkujeme, zítra přijdeme moc rády" a usmála se tak sladce, že by i špička Everestu roztála. Pak zazvonil zvonek. " Taxík" řekla Suzi. " Tak.. zítra" řekla nesměle Haney a se Suzi se otočily k odchodu. Teuk je odprovodil až k taxíku a dal mu peníze. "To nemusíte!" řekla Haney a Suzi zároveň " Za prvé mi tykejte, připadám sipotom jako ajushii a za navíc - najít fanynky co po vás neřvou, jak vás milujou je zázrak. Peníze jsou oproti tomu nic." Usmál se a zamával jim.
,, Suzi ?" " Ano Haney?" " Dneska bude dlouhá noc." "Jo…. "
Když dojely do hotelu, neobtěžovaly se umýt se a padly hned do postele. Spaly na jednom obřím letšiti a schoulené k sobě propadly obě spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 10. července 2012 v 10:08 | Reagovat

OOOOOO ♥♥♥ To je tak luxusní :D DongHae s Eunem na ni zírali. Poprvé snad viděli holku s křivkami či co. zabila si!! Naprosto! :D já chcu pokračování! a... vrrr.. koncert! a.. prej Lezby :DDD nééééééé :D a víš čím si mě zabila úplně nejvíc?  Suzi ?" " Ano Haney?" " Dneska bude dlouhá noc." "Jo…. "..... hned jsem si vzpomněla na tvůj sen :D Pokráčko!! Piš! Honem! Děléééj ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

______________________________________________________________
Angelic Pretty