______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Březen 2012

Ou ou a moped v háji !

25. března 2012 v 14:03 | Suzi-chan |  Deníček
* to je z parodie na písničku *
Tohle je taková odpověď na komentáře k Fuck this shit článku.Já blbá myslela že se nic horšího stát nemůže a ono jo. Maminka na mě vybafla že jí přítel, se kterým je nějaký rok nabídl, že u něj můžeme bydlet. V Havířově.
Já tu jak kráva hledám kamarády v Ostravě, už to tady mám ráda, zvykla jsem si a teď tohle ? Ne, opravdu se mi nechce po 6té stěhovat. Opravdu ne. Ale chci aby mamka byla šťastná. A teď vysvětluj děvče. Chci studovat v Ostravě. Měla jsem naplánovanou budoucnost a teď zjistím že ono nic ? Vyšla jsem z baráku a všude byla mlha. Neviděli jste co je před vámi, nejistá budoucnost, nevíte co na vás vybafne a stejně tak nemá smysl se opírat o minulost, která je za tebou v dálce. Přijdu do školy a v matice začnu po 2. brečet. Teď ti co sedí kolem mě tak co se děje že ? No... ještě jsem se dozvěděla že jsem nějaká korejská mrdka či co ... To potěší ....
Takže teď to musím něják ve středu říci mamce .... háu brilijent ...
Tak jsem šla ze školy ke kamarádce, kde jsme se dívaly na nenávist, nenávist 2 a já padouch.
V sobotu jsme šly do té slavné nové Karolíny. Je tam Claire´s *_____* a starbucks. * má svůj první kelímek * viděly jsme polonahého Bena Cristovaa, asiaty, kluka co mi řekl ahoj, já se ho zeptala jestli se známe a on že ne - byl tak ťutí - vypadal jako Muto z Princess Tutu..
Je to tam jednodušše GIGANTICKÉ a šíleně nás bolely nohy.
Aspoň mi kamarádka zlepšila náladu - necítím se tak bezmocně.
Tadá

Fuck this shit

22. března 2012 v 19:36 | Suzi-chan |  Deníček
Ano je to sprosté ale prostě se s tím smiřte.
Nejsem slušná.
Poslouchám depresivky, krmím se nutelou, přemýšlím o pointě života, o tom , jak se cítím zraněná.
V některých věcech, kde jsem si myslela, že hraju velkou roli, jsem vlastně nic, ani se o mě neškrtlo. Někde zase přílišně vadím. Je mi to líto, všechno je mi to líto ale zároveň mám nehorázný vztek, štve štve štve mě to ! Mimo jiné je osrakon za námi = mám šatičky, novou mašli, placku.. ale o tom vážně teď nechci psát. Jo sedí mi ty šaty.
* pálí jí krk z nutely * i nutela už mě nemá ráda, le fuck. Navíc se mě dneska jeden kluk z něminy co se mi ani nelíbí ani nic tak se zeptal, jestli mám kluka. LE FUCK ?! Já mu blbka řekla že ne. To je tak děsivé, děsivé, děsivé. Myslela jsem si že někam patřím až do dneška. Nemám žádnou jistotu, protože jsou to pořád jenom lidé. Proč nemohu být zvířátko ? Vyspat se se svým druhem, porodit, zemřít..... vnímat teplou trávu, studený déšť, zimní spánek... bože.. ani nevím co teď. Prostě nic, nicota, velký kulový, nic co bych chtěla se neděje.... na nic opravdu, jsem z toho všeho unavená. Unavená z ošklivého stereotypu, it all sucks....z věčných hádek v rodině, ale ne, pod tramvaj nejdu. Doufám že je Kira spokojená, nehodlám nic překládat, opravdu ne. Are you happy now ?
Já totiž happy nejsem. Jsem v takovém divném prázdném režimu. Příjde mi, že začínám ztrácet osobu za druhou, ale nevím jestli to je pravda, nebo se mi to jenom zdá. Už vídávám mého korejce... ale teď díky tomu všemu z toho ani nemám radost, super. Bože tohle ve zní až naštvaně ale jsem smutná, ne naštvaná.... chce se mi spát...

Neverland....

12. března 2012 v 17:49 | Suzi-chan |  Deníček
ANo, dneska mi ta písnička a ještě Man man ha ni hrály v hlavě tak, že jsem se nedokázala na nic soustředit, v testu jsem napsala slova textu písně apod. Velmi "krásný" den.
* více animací nebude, Johanko *

Let´s open the box with happiness !♥

7. března 2012 v 21:52 | Suzi-chan |  Deníček
Let´s open the happy !:D
Aneb jak málo stačí ke štěstí

Stručně a rychle :D

6. března 2012 v 20:49 | Suzi-chan |  Deníček
Stručně popsaný den

Pro Haneeeyyyy ♥

3. března 2012 v 23:53 | Suzi-chan |  Deníček
Just watch sweetie, I love you ! ♥


Nic zvláštního....

1. března 2012 v 13:02 | Suzi-chan |  Deníček
Ano, zase unavující výkec... .DD
* zajímalo by mě jestli to vůbec někdo čte *

______________________________________________________________
Angelic Pretty