______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Jsem..... FUJOSHI?!!

17. října 2010 v 16:31 | suzi-chan |  Psycho
No jak tak čtu tak asi jo!!!
,,Fujoshi se nazývají otaku dívky se zájmem o BL (Yaoi). Fujoshi se zásadně liší od obvyklé otaku dívky tím, že spatří-li dva pěkné kluky, okamžitě jí začnou v hlavě samovolně bujet fantazie o tom, co by spolu oni dva chlapci mohli provádět."
Odpověď: Ano to se mi stává!!!:D
,,Fujoshi zásadně neserte a nestavte se jim do cesty."
Joooooo!!:D:D
Hej lidi musím uznat že JSEM fujoshi!!!!
Neptejte se jak to poznám.... To prostě poznáte!!
Nevím či mám být na to pišná ale vím že v tomto ohledu mám opravdu veeelkou představivost. Je to zvláštní, možná někomu to přijde nechutné ale je to tak.
Jste/Cítíte se být taky Fujoshi?:D
http://www.punkednoodle.com/champloo/wp-content/uploads/2008/08/cnet.jpg
Řekněte!!:D
zdroj článečků v uvozovkách :Kochi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 18. října 2010 v 15:48 | Reagovat

Krásný den, má milá fujoshi :D dlouho jsem tu nebyl a vcelku mě to mrzí, protože jsem evidentně o hodně přišel. Takže se tady porozhlédnu po tvém blogu a okomentuji, co jsem ještě neokomentoval. ;)
Nejdřív ale vezmu do parády tento článek.. v první řadě (já si to nemůžu odpustit, promiň) ti musím vytknout, že pyšný se píše opravdu s tvrdým y. :D Ale já vím, ono je to vedlejší.. já taky dělám chyby. ;)
K obsahu.. no, nemůžu říct, že bych si takhle představoval nějaký kluky. :D Yaoi mi nevadí a popravdě jsem spíše i fanouškem (pokud to tak jde nazvat :D), ale takovouhle předsdtavivostí neoplývám. :( Ovšem nějaké osoby, o kterých přemýšlím delší dobu, si už v pikantnějších scénách představit dokáži.. a mnohdy mi tyto výjevy zahlcují zcela nevhodně mozek při písemkách. :D

No nic, tak já jdu na další tvé články. :D

2 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 19. října 2010 v 15:55 | Reagovat

No při jistých hodinách (jako je například má milovaná chemie, které plánuji zasvětit celý svůj život..) mě taky jistá část mého chorého mozku dotlačí k tomu, abych začal psát nějakou rádoby povídku.. nedávno jsem začal psát něco na téma Potter na formulích. Nevím vůbec, v co se to vyvrbí, ale plánuji shodit Bernieho Eckelstonea )čij ak se to píše) z tribuny.. je to starý dědek, který neustále do všeho kecá a tak na něj přec nebudu plýtvat svými skvostnými nápady a budu si je šetřit do ČMMP.. kde jsem ovšem moc nepohnul. :( Poslední sex byl v první kapitole a poslení vražda ve třetí! Teď budu psát čtvrtou a hodlám vše vynahradit, ovšem jestli při hodinách, tak to netušim. :D Ale dnes jsme dostali novou učitelku na občanku (jmenuje se Balounová a mě přijde, že skoro na každý škole je nějaká Balounová!) a té ani nevadilo, když jsme v půlce hodiny začali zpívat Kalinku. Takže se rýsuje další vhodný předmět na psaní nechutností. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

______________________________________________________________
Angelic Pretty