______________________________________________________________

^‿‿~
Můj tumblr
______________________________________________________________

______________________________________________________________
pink shoes 1

Daisuke & Maya

28. září 2010 v 11:04 | suzi-chan |  Povídky
Tato povídka je věnovaná ŽužiQ-chan, mé milované spřízněné duši :D
Ona ví o co go.... :D
Ale to neznamená že si jí nesmíte přečíst!!! Jen do toho!!

Daisuke &
Maya.
Jako každý den se Daisuke chystal na svou hodinu kytary.
Když vystoupil z autobusu pousmál se a pomyslel si : ,,Dneska je pěkně…". Když dorazil do budovy, sundal si boty a nasadil papuče, boty vložil do skříňky a pokračoval dál.
Hodina kytary se konala v jedné části školy. Daisuke v klidu postupoval dále do západního křídla. Když zaklepal a otevřel dveře, stál už tam jeho učitel Maya-sempai a řekl : ,, Pojď dál." ,, Um.." Daisuke si vytáhl kytaru a začal hrát. Když si Maya-sempai postrčil své brýle a usmál se tím svým slizoučkým úsměvem, Daisuke znervózněl a zatlačil na strunu až řachla.
Maya-sempai si vzdychl a přistoupil k Daisukemu aby mu dal náhradní strunu. Když Náš chlapeček Daisuke
prohlásil že neumí dát novou strunu, Maya-sempai ho požádal : ,, Tak aspoň drž tu kytaru ukážu ti to…" ,, Dobře. O-omlouvám se …." Sempai si sundal brýle a pohlédl Daisukemu do očí. Ten okamžitě zrudl. "S-Sempai…" " Šššš…." A položil mu prst na jeho ústa. Daisuke cítil jak má srdce v krku a jak rudne. "C-co to děláte se-sempai…" Než stačil pořádně dopovědět svou větu jeho učitel ho políbil. Kytara spadla na zem. Ve škole už nikdo nebyl jenom oni dva… Už jen malý kousek
Daisukeho a Mayu dělil od toho, aby došli k tomu co už oba chtějí celý 2 roky…Když mu začal rozepínat knoflíčky u košile, Hleděli si přímo do očí. Jeho úšklebek ve kterém byla touha, nadřízenost a úchylnost, Daisukemu nezbývalo nic jiného než se mu podřídit. Netrvalo dlouho a ucítil bolest. Ale nebyla to bolest co by mu přinášela utrpení, byla to bolest co mu přinesla blaho. Když začal Maya-sempai přirážet, Daisuke začal těžce dýchat. Každou buňkou svého těla cítil teplo co se mu hrnulo až do hlavy. Když už nemohl a zasténal, sempai přestal. "Koťátko už nemůže?" "Se-sempai…" Když se Daisuke oblékal, Jeho učitel s úšklebkem řekl : "Doufám že příjdeš na další hodinu." " Příjdu…"
------------
Jestli se vám při čtení této povídky zrychlil tep, dosáhla jsem svého účelu.
Líbilo?? A co vy na to? Mám psát dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 28. září 2010 v 11:15 | Reagovat

No páni.. :D nevím, jestli se mi zrychlil tep, možná mi tam něco chybělo, ale na druhou stranu je to lepší jak všechny mé pokusy, takže určitě piš dál.. Dostal mě Sempai "Koťátko už nemůže?" :D Je hodně zvrácený, to se mi líbí.. :D ;) Takže námět je opravdu dobrý, teď by to ještě chtělo zdokonalit techniku psaní. ;) Budu se těšit na další.. ;)

2 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 28. září 2010 v 11:20 | Reagovat

Taky už jsem dlouho nepsal. :D A taky píšu takové.. no.. úchylárny, ale nejspíš o kalibr těžší, protože je to ještě ke všemu dosti krvavé.. :D Budu se k tomu muset zas dokopat, opravdu to zlepšuje vyjadřování i slovní zásobu. ;) Takže piš, piš.. ;)

3 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 28. září 2010 v 11:25 | Reagovat

No já ti nevím..
Máš ráda Jonas Brothers, Johna 5, Marilyna Mansona, Hannu Montanu, Justina Biebera a Edwarda Cullena? :D Jde totiž o menší parodii na tyto osoby. No, nevím, jestli v Edwardově případě můžu psát osoby.. :D

4 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 28. září 2010 v 11:33 | Reagovat

Ty nenávidíš Marilyna Mansona?! Teď jsem se naštval.. :D
Ne, klid. ;) :D Trochu jsem ho tam přizabil.. no umlátil jsem ho kytarou a odřízl mu hlavu (proč já to vlastně dělal, když ho mám rád? :D).

Každopádně mám zatím tři kapitoly.. čtvrtou píšu. ;)
Nejúchylnější je asi ta první, kde jsou jenom Jonasové. ;)
Druhá kapitola je hlavně o vraždách a třetí je nudná, ale potřeboval jsem to nějak nasměrovat, takže čtyřka bude nejspíš zase hodně odvážná.. no jsem zvědav. :D Kdyžtak ti na to hodím pak odkaz. ;)

5 Saiko-chan Saiko-chan | Web | 28. září 2010 v 14:03 | Reagovat

Jee... já osobně strašně ráda čtu Yaoi povídky... líbilo, líbilo :D jen škoda, že je to takový... krátký... ale líbilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

______________________________________________________________
Angelic Pretty